Vloženo: 25.01.2021 Autor: Eva Prokešová / Vzdělávací institut pro Moravu, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a středisko služeb školám, příspěvková organizace

Studium pedagogiky pro asistenty pedagoga

Studium pedagogiky pro asistenty pedagoga je určeno těm, kteří vykonávají nebo mají zájem vykonávat přímou pedagogickou činnost nebo přímou pedagogickou činnost spočívající v pomocných výchovných pracích ve třídě, nebo ve škole zřízené pro děti a žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, nebo ve škole zajišťující vzdělávání dětí a žáků formou individuální integrace.

Podmínkou zahájení studia je ukončené středoškolské vzdělání (tj. minimálně výuční list)

Studium probíhá v rozsahu 84 vyučovacích hodin. Ukončuje se ústní zkouškou před komisí a obhajobou závěrečné písemné práce. Po úspěšném složení zkoušky a obhajobě písemné práce získá absolvent osvědčení. Vzdělávací program je v souladu se standardy MŠMT ČR, bude probíhat v rozsahu 72 vyučovacích hodin přímé výuky a 12 vyučovacích hodin odborné praxe.

Začátek studia - březen 2021

Ukončení studia - srpen 2021

Místo konání: vzdělávací prostory Střediska služeb školám a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Brno, příspěvková organizace, Hybešova 15, 602 00 Brno

Cena 9000 Kč